DOĞ-SA ETİKET

Doğru yerde, doğru kişiden,

doğru cevaplar alınır.

 

 

ÜRÜNLERİMİZ
Dokuma Etiket
Baskı Etiket
Karton Etiket
Arma Etiket
Elcik Etiket
Yıkama Talimatı
Barkod Sticker
Deri Etiket
Silikon Etiket
Plastik Klips
 
 


FİRMA PROFİLİ ;

30 yıllık sektör tecrübesi ile İstanbul'dan Türkiye'nin tüm bölgelerine Baskı Etiket, Dokuma Etiket, karton Etiket, Arma Etiket, Deri Etiket, Barkod etiket, Yıkama Talimatları, Kauçuk Etiket, Sticker(çıkartma) Etiket tekstil ürünleri ve tasarım alanında hizmet vermekteyiz. Bu alanda hizmet verebilmemiz için 30 çalışanımız ve MÜJET-MÜLLER-WİLLY- HÖRST KİND - SUN RİSE FOCUS - UV BASKI marka tanınmış makineler ile ihracat-imalat- satış ve satış sonrası hizmet verilmektedir. Üretimimizdeki misyonumuz en kısa terminde en kaliteli ürünü en kısa sürede müşterilerimize sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve yerinde hizmet asıl hedefimizdir. Bu hizmetimiz karşılığında HOHENSTEIN'ın kabul gördüğü Oko-tex standart 100 belgesini hak ederek hizmetimize devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ ;

Uluslararası ekonominin gelişim ve değişim kurallarına uyum sağlamış bir kuruluş olarak yaratıcı yeniliklere imza atmak piyasaların ihtiyac ve beklentilerine cevap verebilecek uzman kadrosuyla sektöre hizmet verdiği kurumlara katkı sağlamaktadır.
 
VİZYONUMUZ ;

Alt yapı ,üretim ve hizmet olarak sahip olduğumuz uluslar arası kaliteyi,dünyadaki son teknolojik ve yapısal değişikliklere sürekli uyum sağlayarak geliştirmek ve sektöre lokomotif rol oynamıştır.

   
Copyright 2013 Doğ-sa Etiket.Tüm Hakları Saklıdır.